coachella-logo-white@4x
poradnik

Jak zdrowo 
stworzyć człowieka

I świadomie odnaleźć się w roli mamy

Zainwestuj w zdrowie swoje i swojego dziecka!

Twoje odżywianie i styl życia tuż przed ciążą, w ciąży oraz odżywianie Twojego dziecka w pierwszych latach życia programują jego zdrowie raz na zawsze.

Recenzje ekspertek

E-book został zweryfikowany merytorycznie przez dietetyczkę kliniczną, położną, doulę i doradczynię laktacyjną oraz dyplomowaną homeopatkę.

Napisany przez Katarzynę Kozak-Piskorską e-book pt. „Jak zdrowo stworzyć człowieka" jest ciekawą propozycją dla kobiet planujących potomstwo, po raz pierwszy lub kolejny. Z nieco alternatywnej perspektywy porusza aspekty przygotowania się do ciąży, dbania o siebie i rozwijającego się człowieka w czasie ciąży, porodu i połogu. Autorka skupiła się na konkretnych kwestiach, takich jak odżywianie i suplementacja, aktywność fizyczna, aspekty emocjonalne i techniki radzenia sobie ze stresem na każdym etapie „tworzenia człowieka”. Kierując się podejściem zgodnym z naturą uwzględniła też m.in. homeopatię i ziołolecznictwo. Doświadczenia własnych ciąż i porodów, które niewątpliwie były inspiracją dla napisania e-booka podparte są wiedzą zaczerpniętą od licznych specjalistów z dziedziny zdrowia. Lektura, po którą warto sięgnąć, zwłaszcza w poszukiwaniu holistycznego ujęcia prokreacji.
Magda Antonina Krawczyk
Położna
E-book Kasi "Jak zdrowo stworzyć człowieka" to odpowiedź na potrzebę naturalnego podejścia do ciąży, porodu i połogu. W dzisiejszym czasie, zwłaszcza w Polsce, obserwujemy ogromną medykalizację tego jak najbardziej NIE-medycznego wydarzenia. To niesie za sobą konkretne komplikacje. Natomiast naturalne podejście do narodzin maluszka jest tym, czego potrzebujemy. Autorka bardzo sprawnie porusza się po temacie, dając czytelnikowi wiele konkretnych i pomocnych rad. Polecam wszystkim przyszłym mamom, a także ich partnerom.
Olga Vitoš
Doula i doradczyni laktacyjna
E-book „Jak zdrowo stworzyć człowieka" Kasi Kozak-Piskorskiej z pewnością mogę polecić każdej przyszłej Mamie, która chce świadomie i odpowiedzialnie przygotować się do tej roli. Autorka przeprowadza kobietę przez etap przygotowania do ciąży, ciążę, poród i połóg, podkreślając olbrzymie znaczenie naturalnych metod związanych z ciałem i duchem w całym tym procesie. Jako mama trójki zdrowych dzieci, dzieli się swoim własnym doświadczeniem, w tym porodem w wodzie, czy we własnym domu w Meksyku, a także intrygującymi rytuałami jak inspirująca Cuarentena. Kasia przypomina o tym, jakim naturalnym procesem dla kobiety jest ciąża. Podpowiada, jak nawiązać więź z dzieckiem od pierwszych dni jego życia, a przede wszystkim, jak odnaleźć się w wyjątkowej roli matki.
Karolina Kocięda
Dietetyczka kliniczna i zielarka
Kasię, jak wiele wspaniałych kobiet, poznałam przez Instagram. Zaczęłam ją obserwować jakiś czas przed jej trzecią ciążą, dzięki czemu mogłam z wypiekami na twarzy obserwować jej meksykańską podróż w kierunku naturalnych narodzin. Z lekką zazdrością, z racji dwóch cesarskich cięć, czytałam opis porodu. Jeden z najpiękniejszych, jaki czytałam. A czytałam ich wiele. No i na pewno najbardziej naturalny - taki mój wymarzony. E-book ten zawiera wszystko to, co życzyłabym sobie wiedzieć 15 lat temu, kiedy zachodziłam w pierwszą ciążę. Jego energia jest wyjątkowa, jest po prostu esencją, która stanowi fantastyczny fundament do stania się Matką. Według mnie jest to absolutny must-have dla - zarówno przyszłych, jak i już obecnych - Mam.
Daria Zielińska
Dyplomowana homeopatka

Katarzyna Kozak

Coach zdrowia dla kobiet w ciąży

Jestem mamą trójki zdrowych i pełnych życia dzieci. Swoją podróż po zdrowie rozpoczęłam w 2017 roku od diagnozy choroby autoimmunologicznej, którą wycofałam całkowitą zmianą nawyków i stylu życia. W 2020 roku przekwalifikowałam się na coacha zdrowia, w 2021 pożegnałam swoje warszawskie życie i przeprowadziłam się z rodziną nad ocean. Tutaj, w Meksyku, urodziłam trzecie dziecko w domu. Moją pasją i misją jest wpieranie kobiet w procesach poprawy zdrowia i jakości życia oraz w zdrowym tworzeniu nowego życia.

3

Zdrowych dzieci

10

Lat macierzyństwa

7

Lat zgłębiania zdrowia

Masz pytania?

Cena regularna
88

Zaprogramuj swoje dziecko na zdrowie 
w 5 krokach

"Mamy szansę zapewnić naszym dzieciom jak najlepsze programowanie: metaboliczne, emocjonalne i przekonań. Mamy szansę wyposażyć je w zdrowie, sprawność psychofizyczną oraz narzędzia, z którymi będą mogły żyć szczęśliwie, świadomie i kompetentnie. Dzięki którym będą wiedziały, jak odżywiać się, jak radzić sobie ze stresem, a przede wszystkim - jak żyć pełnią swojego potencjału."

01.
Przygotowanie do ciąży

Przygotuj jak najlepsze środowisko dla swojego dziecka - oczyść ciało i umysł.

02.
Świadoma ciąża

Odżywiaj siebie i dziecko w sposób optymalny, zadbaj o Wasz dobrostan.

03.
Naturalny poród

Przygotuj się do wymarzonego porodu siłami natury. Zapewnij dziecku piękny start.

04.
Spokojny połóg

Otwórz się na budowę więzi z noworodkiem oraz zasłużoną regenerację bez presji.

05.
Zdrowe dziecko

Poznaj długofalowe korzyści karmienia piersią, naturalnej pielęgnacji i więcej.

OPINIE KLIENTÓW
Dolores porro laboriosam molestias est quo. Et et eos. Ab error modi labore sed eaque est. Quaerat aut est fugiat reprehenderit et ex.
Rafael Stokes
Marketing Strategist
Dolorem et cumque consequuntur consequuntur cumque eligendi voluptate. Tempore accusamus tempore consectetur dolor aliquid.
Jacqueline Mueller
Operations Planner
Et eum neque ipsum quaerat ratione qui dolore eos. Numquam quo vel amet expedita eius facere minima. Dolor et saepe consequuntur. Repellendus voluptatem molestias.
Chelsea Turner
Research Officer
Itaque dicta rerum aliquam sit corporis iste omnis. Officia veritatis vel labore et dolor iste velit distinctio.
Olive Borer
Optimization Representative
In saepe veniam. Rerum excepturi dolor voluptatibus asperiores ad ut. Veniam molestiae tenetur velit voluptatum quis eveniet possimus delectus repellendus.
Joseph Reinger
Lead Research
Saepe doloribus deserunt in. At beatae neque pariatur harum vel. Possimus fugiat aut nemo.
Priscilla Jacobson
Principal Designer

Zainwestuj w zdrowie już teraz

Donec non nisl sit amet turpis sagittis iaculis id pharetra lorem.

Show Order Summary
69,00 zł
Product Subtotal
Jak zdrowo stworzyć człowieka  × 1 69,00 
Subtotal 69,00 
Total 69,00 

Informacje o Kliencie

Dane rozliczeniowe

Płatność

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Jak zdrowo stworzyć człowieka  × 1 69,00 
Kwota 69,00 
Łącznie 69,00