Referencje i certyfikaty

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie certyfikat-tarczyca-724x1024.jpgObrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie certfikat-stres-724x1024.jpg

Katarzyna Kozak-Piskorska od 2014 roku jest sumiennym i zaangażowanym członkiem Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego (PBD), udziela się również jako członek Komisji Rewizyjnej. Jej Fundacja ZenDriving jest obecnie jedną z najbardziej aktywnych organizacji pozarządowych działających na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w kraju.

Katarzyna cechuje się dużą wytrwałością i konsekwencją w działaniu – za jej sprawą zaistniał m.in. poradnik psychologiczny dla kierowców „Niezbędnik uważnego kierowcy” oraz pierwszy w Polsce, a może i na świecie, trening uważności online dla młodych kierowców, w ramach projektu „Nie tracę głowy na drodze”, którego PBD jest Patronem Honorowym.

Agata Gajos,
Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego


Współpracuję z Katarzyną Kozak-Piskorską od kilku lat w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego i najnowocześniejszych metod zmian zachowań użytkowników dróg. Wspólnie jesteśmy członkiniami Komisji Rewizyjnej Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego (PBD) oraz aktywnie działamy w tej organizacji. Poznałam Katarzynę, od strony zawodowej jako twórczynię innowacyjnej Fundacji ZenDriving, aktywnie uczestniczącej w kluczowych wydarzeniach mających na celu poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach, ale także jako osobę konsekwentnie realizującą wizję swojej Fundacji i propagującą bardzo nowatorskie rozwiązania prewencyjne i edukacyjne. Miałyśmy okazję wspólnie uczestniczyć w debatach programowych oraz imprezach masowych, gdzie Fundacja ZenDriving zawsze prezentowała najwyższy poziom merytoryczny i wyjątkową atencję dla uczestników. Stworzenie tak wyjątkowej organizacji pozarządowej oraz połączenie osobistych pasji z odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie społeczne w Polsce na modernizację edukacji komunikacyjnej i szkolenia kierowców zgodnie ze światowymi trendami oddaje najlepiej osobowość Katarzyny – jej wrażliwość, mądrość, oddanie i pasję.

Barbara Król,
F2S2


Katarzyna Kozak-Piskorska jest osobą, która myśli o bezpieczeństwie ruchu drogowego z wielką pasją i w sposób nieszablonowy. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła do szkoleń kierowców techniki mindfulness, aby w 2019 powołać do życia aplikację mobilną z treningiem uważności online dla młodych kierowców.

Adam Knietowski,
Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault


Katarzyna Kozak-Piskorska ukończyła prowadzony przeze mnie 8-tygodniowy Trening Uważności (ang. mindfulness) wiele lat temu. Od tego czasu z pasją zajmuje się zagadaniem uważności, przede wszystkim w aspekcie procesów uwagi, wspierania umiejętności kierowców i innych użytkowników dróg.

Jestem pod wrażeniem działań Katarzyny, jej entuzjazmu, organizacji, zaangażowania i determinacji w związku ze swoimi działaniami.

Julia E. Wahl,
The Mind Institute


Katarzyna Kozak-Piskorska ujęła mnie „empatią, zrozumieniem i kontaktem”. To pojęcia najważniejsze dla niej prawdopodobnie nie tylko za kierownicą, ale za nią – z całą pewnością dla niej kluczowe. Jako ekspert bezpieczeństwa ruchu drogowego jest być może jedyną osobą, która zwraca uwagę na te humanistyczne wartości. Takich ekspertów i takich kierowców jak Katarzyna wszyscy powinni sobie życzyć.

Michał Giersz,
Polsat News

Katarzyna Kozak-Piskorska w Polsat News